1. 0
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. 4
  6. 5
« »

 

I - os vietos laimėtojai:

- Agnė Sidabraitė (3g kl.) - 3g klasės mokinių rajoninė anglų kalbos olimpiada; 51-oji Lietuvos mokinių biologijos olimpiados  II etapas; istorijos olimpiada   rajone; istorijos olimpiada rajone 11 klasių grupėje;

- Kotryna Elzė Kuliešiūtė (2g kl.) - Meninio skaitymo ir dainuojamosios poezijos konkursas „Lietuviško žodžio šviesoje“ Klaipėda (didžioji laureatė);

- Rugilė Sabaliauskaitė (1 kl.) - rajono piešinių konkursas ,,Mes policijos draugai";

- 1 klasės  mokiniai – Meda Abrutytė, Ugnius Beniušis, Motiejus Ivoškus, Valdas Matevičius, Emilijus Vaičekauskas - Lietuvos mokinių, mokytojų ir visuomenės sveikatos priežiūros specialistų konkursas „Sveikuolių sveikuoliai“ I etapas rajone;

- 8 klasės mokiniai - Adrijus Alminas, Evelina Razgutė,  Vilius Urbonas, Viktorija Urbonaitė, Evelina Budreckytė - Lietuvos mokinių, mokytojų ir visuomenės sveikatos priežiūros specialistų konkursas „Sveikuolių sveikuoliai“ I etapas rajone;

- Emilija Kulšytė (8 kl.) – Tarptautinis edukacinis konkursas „Olympis 2018 – Pavasario sesija“ - biologija, anglų kalba, informacinės technologijos;

- Viktorija Urbonaitė (8 kl.) – Tarptautinis edukacinis konkursas „Olympis 2018 – Pavasario sesija“ - anglų kalba, biologija, matematika, lietuvių kalba ir literatūra, informacinės technologijos, geografija;

 - Evelina Razgutė (8 kl.), Evelina Budreckytė (8 kl.), Gintarė Gaubytė (8 kl.) – Plungės rajono kaimo vietovių merginų (gim. 2001 m. ir jaunesni) krepšinio 3x3 varžybos;

- Matt Coleman (4 kl.), Tomas Jonutis (4 kl.), Tadui Trakumui (4 kl.),  Tomui Žiliui (4 kl.), Grantui Mačerniui (2 kl.), Matui Kubiliui (2 kl.), Gediminas Ruika (3 kl.), Greta Jurčiutė (4 kl.), Viktorija Matevičiutė (4 kl.), Rusnė Valančiutė (4 kl.), Akvilė Rimkutė (4 kl.), Paulina Šatkauskaitė (4 kl.), Justė Ragainytė (3 kl.), Luknė Narvilaitė (3 kl.) - Plungės rajono kaimo vietovių moksleivių (gim. 2007 m. ir jaunesni) „Drąsūs, stiprūs, vikrūs“; zoninės kaimo vietovių moksleivių (gim. 2007 m. ir jaunesni) „Drąsūs, stiprūs, vikrūs“;

- Austėja Grikštaitė (6 kl.), Kamilė Jonutytė (6 kl.), Faustas Jonutis (6 kl.), Evelina Kaniavaitė (6 kl.), Matas Puidokas (6 kl.), Rugilė Alminaitė (5 kl.),  Jonas Žilys (7 kl.), Oresta Astrauskaitė (5 kl.), Brigita Petreikytė (5 kl.),  Matas Jonutis (5 kl.),  Darja Štangej (5 kl.), Tomas Jonutis (4 kl.), Valentas Ragainis (6 kl.), Jonas Mažonas (6 kl.), Matas Lubys (6 kl.), Milena Jankūnaitė (6 kl.), Robertas Vilnius (5 kl.), Tomas Žilys (4 kl.), Gabrielė Jurkutė (5 kl.), Justas Stonkus (5 kl.), Karolius Alminas (6 kl.), Paulina Šatkauskaitė (4 kl.)  - Plungės rajono kaimo vietovių moksleivių (gim. 2005 m. ir jaunesni) „Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ varžybos; zoninės kaimo vietovių moksleivių (gim. 2005 m. ir jaunesni) „Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ varžybos; tarpzoninės kaimo vietovių moksleivių (gim. 2005 m. ir jaunesni) „Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ varžybos.

II - os vietos laimėtojai:

- Adrijus Alminas (8 kl.) - rajoninė geografijos olimpiada „Mano gaublys“;

- Robertas Burkevičius (4g kl.) - istorijos olimpiada 12 klasių grupėje;

- 8 klasės mokiniai - Adrijus Alminas, Gintarė Gaubytė,  Vilius Urbonas, Viktorija Urbonaitė, Evelina Budreckytė - Lietuvos mokinių, mokytojų ir visuomenės sveikatos priežiūros specialistų konkursas „Sveikuolių sveikuoliai“ II etapas Gargžduose;

- Darja Štangej (5 kl.) - Nacionalinis mokinių raštingumo konkursas „Mažasis diktantas“ rajono etapas;

- Emilija Kulšytė (8 kl.) – Tarptautinis edukacinis konkursas „Olympis 2018 – Pavasario sesija“: geografija, lietuvių kalba ir literatūra, matematika, fizika,  istorija;

- Viktorija Urbonaitė (8 kl.) – Tarptautinis edukacinis konkursas „Olympis 2018 – Pavasario sesija“- fizika, istorija;

- Kotryna Elzė Kuliešiūtė (2g kl.) – Tarptautinis edukacinis konkursas „Olympis 2018 – Pavasario sesija“ – anglų kalba;

– Mantas Narkus (1g kl.),  Algis Latakas (1g kl.), Dovydas Alminas (2g kl.), Lukas Zabitis (1g kl.)  – Plungės rajono kaimo vietovių vaikinų (gim. 2001 m. ir jaunesni) krepšinio 3x3 varžybos;

- Matt Coleman (4 kl.), Tomas Jonutis (4 kl.), Tomas Žilys (4 kl.), Grantas Mačernius (2 kl.), Matas Kubilius (2 kl.), Gediminas Ruika (3 kl.), Greta Jurčiutė (4 kl.), Viktorija Matevičiutė (4 kl.), Akvilė Rimkutė (4 kl.), Paulina Šatkauskaitė (4 kl.), Justė Ragainytė (3 kl.), Laura Žilinskaitė (3 kl.), Jonas Šečkus (2 kl.), Elena Abrutytė (3 kl.) - tarpzoninės kaimo vietovių moksleivių (gim. 2007 m. ir jaunesni) „Drąsūs, stiprūs, vikrūs“;

III - os vietos laimėtojai:

- Robertas Burkevičius (4g kl.) - istorijos olimpiada rajone;

- Kotryna Elzė Kuliešiūtė (2g kl.) - rajono istorijos olimpiada 10 klasių grupėje;

- Emilija Kulšytė (8 kl.) - rajoninė matematikos olimpiada;

- Akvilė Rimkutė (4 kl.) - Tarptautinis matematikos konkursas KENGŪRA Plungės rajono savivaldybėje;

- Viktorija Urbonaitė (8 kl.) – Tarptautinis edukacinis konkursas „Olympis 2018 – Pavasario sesija“ – chemija;

- Kotryna Elzė Kuliešiūtė (2g kl.) – Tarptautinis edukacinis konkursas „Olympis 2018 – Pavasario sesija“ – matematika;

- Vilius Glemža (1g kl.), Vaidas Kubilius (1g kl.), Kristijonas Rušinskis (8 kl.), Vilius Urbonas (8 kl.) – Plungės rajono kaimo vietovių vaikinų (gim. 2001 m. ir jaunesni) krepšinio 3x3 varžybos.

I- os vietos laimėtojai:

- Asta Ruginytė (3g kl.) - rajoninė 3gimnazinių klasių anglų kalbos olimpiada;

-  Agnė Sidabraitė (2g kl.) – rajoninė istorijos olimpiada;

- Vytenis Sidabras (4g kl.) – rajoninė geografijos olimpiada; 9-12 klasių mokinių geografijos rajoninio etapo olimpiada „Mano gaublys“;

- Kotryna Elzė Kuliešiūtė (1g kl.) – rajoninis mokinių meninio skaitymo konkursas;

- Gabija Krištupaitė (1 kl.) - Tarptautinis šokio čempionatas Klaipėdoje Salsa-Solo mažųjų grupė;

-  Emilija Kulšytė (7 kl.) - fizika, lietuvių kalba ir literatūra, biologija, informacinės technologijos, istorija, geografija - Respublikinis edukacinis konkursas „Olympis 2016 – Rudens sesija“;

– Adrijus Alminas (7 kl.), Austėja Alminaitė (3g kl.), Laurynas Nojus Kuliešius (7 kl.), Kotryna Elzė Kuliešiūtė (1g kl.), Agnė Sidabraitė (2g kl.), Paulina Šatkauskaitė (3 kl.), Jonas Šatkauskas (4g kl.) - Lietuvos vaikų ir moksleivių lietuvių liaudies kūrybos atlikėjų konkursas „Tramtatulis“ Žemaitijos regioninis turas Telšiuose;

- Adrijus Alminas (7 kl.) Laurynas Nojus Kuliešius (7 kl.), Jonas Šatkauskas (4g kl.) - Lietuvos vaikų ir moksleivių lietuvių liaudies kūrybos atlikėjų konkursas „Tramtatulis“ II etapas Kaune;

- grupė „Impreso“ - Austėja Alminaitė (3g kl.), Monika Ruginytė (2g kl.), Agnė Jakimavičiūtė (1g kl.), Rita Viliūtė (3g kl.), Gabija Gedminaitė (1g kl.), Rugilė Valančiūtė (8 kl.), Emilija Bulkšaitė (1g kl.) - Respublikinis šokio festivalis „Ant stogo“ Vilniuje;

 – Edgaras Danys (2g kl.), Gytis Jomantas (2g  kl.), Antanas Raudys (2g  kl.), Dovydas Alminas (1g kl.) - Plungės rajono kaimo vietovių mokyklų mokinių vaikinų (2000 m. gim. ir jaunesnių) rajoninės krepšinio 3x3 varžybos Plungėje; tarpzoninės krepšinio 3x3 varžybos Telšiuose; finalinės krepšinio 3x3 varžybos Druskininkuose;

- Edgaras Danys (2g kl.), Dovydas Alminas (1g kl.), Mantas Narkus (8 kl.),l Mantas Mačernius (3g kl.), Antanas Raudys (2g kl.), Rokas Lubys (3g kl.), Dominikas Pupkevičius (3g kl.), Gytis Jomantas (2g kl.), Tomas Jurčius (4g kl.), Dovydas Vičius (4g kl.) - Žemaičių Kalvarijos Motiejaus Valančiaus gimnazijos krepšinio taurės varžybos, skirtos paminėti Lietuvos valstybingumo atkūrimą;

- Matt Coleman (3 kl.), Tomas Jonutis (3 kl.), Greta Jurčiutė (3 kl.), Paulina Šatkauskaitė (3 kl.), Viktorija Matevičiutė (3 kl.), Tadas Trakumas (3 kl.), Rusnė Valančiutė (3 kl.), Tomas Žilys (3 kl.), Emilijus Rupeika (2 kl.), Matas Jonutis (4 kl.), Rugilė Alminaitė (4 kl.),  Darja Štangej (4 kl.), Robertas Vilnius (4 kl.), Brigita Petreikytė (4 kl.), Oresta Astrauskaitė  (4 kl.) - Plungės rajono kaimo vietovių mokyklų mokinių (gim. 2006 m. ir jaunesni) „Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ rajoninės varžybos, zoninės varžybos;

- Austėja Grikštaitė (5 kl.), Milena Jankūnaitė (5 kl.), Kamilė Jonutytė (5 kl.), Faustas Jonutis (5 kl.), Evelina Kaniavaitė (5 kl.), Matas Puidokas (5 kl.), Valentas Ragainis (5 kl.), Dovydas Krištupas (6 kl.), Auksė Kukulskytė (6 kl.), Aurimas Puidokas (6 kl.), Viktorija Ramonaitė (6 kl.), Pijus Verkys (6 kl.), Jonas Žilys (6 kl.), Edgaras Žukauskas (6 kl.), Rugilė Alminaitė (4 kl.),  Darja Štangej (4 kl.) - Plungės rajono kaimo vietovių mokyklų mokinių (gim. 2004 m. ir jaunesni) „Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ rajoninės varžybos, zoninės  varžybos.

II-os vietos laimėtojai:

- Rita Viliūtė (3g kl.) - rajoninė biologijos olimpiada;

- Rasa Burkevičiūtė (3g kl.) - rajoninė dailės olimpiada;

- Akvilė Rimkutė (3 kl.) – Nacionalinio mokinių raštingumo konkurso „Mažasis diktantas“ rajono etapas;

- Adrijus Alminas (7 kl.) – 6-8 klasių mokinių geografijos rajoninio etapo olimpiada „Mano gaublys“;

– Agnė Sidabraitė (2g kl.) – 9-12 klasių mokinių geografijos rajoninio etapo olimpiada „Mano gaublys“;

- Kotryna Elzė Kuliešiūtė (1g kl.) - mokinių meninio skaitymo konkurso regioninis etapas;

-  Emilija Kulšytė (7 kl.)  - anglų kalba - Respublikinis edukacinis konkursas „Olympis 2016 – Rudens sesija“;

- 1-4 klasių mokiniai - Visuomenės sveikatos biuro konkursas „Mano klasės mankšta“;

- Gabija Krištupaitė (1 kl.) - šokių konkursas ,, Baltic SALSA SHOW CUP 2017 " solo kategorijoje;

- Austėja Alminaitė (3g kl.), Kotryna Elzė Kuliešiūtė (1g kl.), Agnė Sidabraitė (2g kl.) -

Lietuvos vaikų ir moksleivių lietuvių liaudies kūrybos atlikėjų konkursas „Tramtatulis“ II etapas Kaune;

- Matt Coleman (3 kl.), Tomas Jonutis (3 kl.), Viktorija Matevičiutė (3 kl.), Tadas Trakumas (3 kl.), Tomas Žilys (3 kl.), Emilijus Rupeika (2 kl.), Matas Jonutis (4 kl.), Rugilė Alminaitė (4 kl.),  Darja Štangej (4 kl.), Robertas Vilnius (4 kl.), Brigita Petreikytė (4 kl.), Oresta Astrauskaitė  (4 kl.), Akvilė Rimkutė (3 kl.), Gabrielė Jurkutė (4 kl.) - 2016-2017 m. m. Lietuvos mokyklų žaidynių kaimo vietovių mokyklų 2006 metų gimimo ir jaunesnių mokinių „Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ estafečių tarpzoninės varžybos.

III-os vietos laimėtojai:

- Rita Viliūtė (3g kl.) - rajoninė chemijos olimpiada;

- Eglė Zabitytė (2g kl.) - rajoninė lietuvių kalbos ir literatūros olimpiada;

- Akvilė Rimkutė (3 kl.) – rajoninė pradinių klasių mokinių matematikos olimpiada;

- Karolis Dabšauskis (4g kl.) – rajoninė istorijos olimpiada;

- Viktorija Ramonaitė (6 kl.) - 6-8 klasių mokinių geografijos rajoninio etapo olimpiada „Mano gaublys“;

- Viltė Valančiūtė (1g kl.) -  Plungės rajono bendrojo ugdymo mokyklų mokinių lengvosios atletikos spartakiada;

- Gytis Jomantas (2g kl.) - Plungės rajono bendrojo ugdymo mokyklų mokinių lengvosios atletikos spartakiada;

- 3-4 klasių mokinių komanda - Akvilė Rimkutė (3 kl.), Tomas Žilys (3 kl.), Darja Štangej (4 kl.), Rugilė Alminaitė (4 kl.), Robertas Vilnius (4 kl.) – A. Ivanausko komandinis matematikos uždavinių sprendimo konkursas Kretingos r. Salantų gimnazijoje;

- grupe „RITMAS“ – Pijus Verkys (6 kl.), Auksė Kukulskytė (6 kl.), Dovydas Krištupas (6 kl.), Evelina Kaniavaitė (5 kl.), Darja Štangej (4 kl.), Rusnė Valančiutė (3 kl.), Milena Jankūnaitė (5 kl.), Brigita Petreikytė (4 kl.), Viktorija Ramonaitė (6 kl.), Matas Puidokas (5 kl.), Aurimas Puidokas (6 kl.) – šokių konkursas „Rudens miražai“ Mažeikiuose;

– Emilija Kulšytė (7 kl.)   - matematika- Respublikinis edukacinis konkursas „Olympis 2016 – Rudens sesija“;

- šokėjų pora Paulina Šatkauskaitė (3 kl.) ir Tomas Žilys (3 kl.) – šokių konkursas ,,Baltic SALSA SHOW CUP 2017 " Klaipėdoje; 

- Austėja Grikštaitė (5 kl.), Milena Jankūnaitė (5 kl.), Kamilė Jonutytė (5 kl.), Faustas Jonutis (5 kl.), Evelina Kaniavaitė (5 kl.), Matas Puidokas (5 kl.), Tomas Žilys (3 kl.), Dovydas Krištupas (6 kl.), Auksė Kukulskytė (6 kl.), Aurimas Puidokas (6 kl.), Viktorija Ramonaitė (6 kl.), Pijus Verkys (6 kl.), Jonas Žilys (6 kl.), Edgaras Žukauskas (6 kl.), Rugilė Alminaitė (4 kl.) - 2016-2017 m. m. Lietuvos mokyklų žaidynių kaimo vietovių mokyklų 2004 metų gimimo ir jaunesnių mokinių „Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ estafečių tarpzoninės varžybos.

I- os vietos:

-   rajoninė istorijos olimpiada – Rasa Burkevičiūtė, 2g kl. (mokytoja E. Valančienė);

-   rajoninė 9-12 klasių mokinių geografijos olimpiada- Vytenis Sidabras, 3g kl. (mokytoja D. Uščinienė)-           rajoninė 11 klasės mokinių geografijos olimpiada „Mano gaublys“ - Karolis Dabšauskis, 3g kl. (mokytoja D. Uščinienė);

respublikinio anglų kalbos konkurso rajoninis etapas - Asta Ruginytė, 2g kl. (mokytoja L. Petraitienė Petrauskienė);

-    respublikinis edukacinis konkursas „Olimpis 2015 – Rudens sesija“ - Tomas Žilys, 2 kl. – biologija, lietuvių kalba ir literatūra, matematika, anglų kalba;

- respublikinis edukacinis konkursas „Olimpis 2015 – Rudens sesija“:  Jonas Žilys, 5 kl. – lietuvių kalba ir literatūra, anglų kalba;

- respublikinis edukacinis konkursas „Olimpis 2015 – Rudens sesija“:  Emilija Kulšytė, 6 kl. – lietuvių kalba ir literatūra, informacinės technologijos, istorija, biologija, matematika, anglų kalba;

- VĮ ir Plungės rajono savivaldybės administracijos Švietimo skyriaus organizuota Kalėdinių-naujametinių puokščių konkursas-paroda. 2g kl. mokiniai Mantas Verkys, Rasa Burkevičiūtė, Aušrinė Lukavičiūtė (mokytojos D. Uščinienė ir L. Vainauskienė);

- Vaikų ir jaunimo šokių festivalis „Tuo ritmu“ Žemaičių Kalvarijoje, šokių grupės „Indigo“ šokėjai - Monika Ruginytė, Austėja Alminaitė, Eglė Zabitytė, Aušrinė Lukavičiūtė, Marijus Zabitis, Tomas Jurčius, Antanas Jakimavičius, Jonas Buivydas (mokytoja R.Kasteckaitė);

-           rajono kaimo vietovių mokyklų mokinių svarsčių kilnojimo varžybos - Tomas Buknys, Mantas Žutautas, Vilius Puidokas, Mantas Verkys,  Karolis Puidokas, Audrius Rečkauskas, Arūnas Rečkauskas, Antanas Raudys, Nerijus Žilinskas (mokytojas P.Rubinas);

-           rajono kaimo vietovių mokyklų mokinių, gimusių 1999 m. ir jaunesnių, vaikinų krepšinio 3x3 varžybos 1-oji komanda  - Edgaras Danys, Justas Kaunas, Gytis Jomantas, Mantas Mačernis (mokytojas P. Rubinas);

-            zoninės kaimo vietovių mokyklų mokinių, gimusių 1999 m. ir jaunesnių, vaikinų krepšinio 3x3 varžybos Telšiuose - Edgaras Danys, Dovydas Alminas, Gytis Jomantas, Mantas Mačernis (mokytojas  P. Rubinas);

-           rajono miesto mokyklų 5-6 klasių mokinių „Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ varžybos  - Darja Štangej, Rugilė Alminaitė, Viktorija Ramonaitė, Auksė Kukulskytė, Evelina Budreckytė, Viktorija Urbonaitė, Dalia Verkytė, Evelina Razgutė, Gintarė Gaubytė, Dovydas Krištupas, Aurimas Puidokas, Pijus Verkys, Jonas Žilys, Edgaras Žukauskas, Adrijus Alminas, Kristijonas Rušinskis, Vilius Urbonas (mokytojas P. Rubinas);

-           rajono kaimo vietovių mokyklų pradinių klasių mokinių „Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ varžybos - Rugilė Alminaitė, Darja Štangej, Brigita Petreikytė, Matas Jonutis, Justas Stonkus, Matas Puidokas, Jonas Mažonas, Valentas Ragainis, Kamilė Jonutytė, Karolis Alminas, Rusnė Valančiutė, Evelina Kaniavaitė, Milena Jankūnaitė, Tomas Žilys, Matt Coleman, Paulina Šatkauskaitė, Viktorija Matevičiūtė, Tomas Jonutis (mokytojai P.Rubinas, V. Lukavičienė, S. Stonienė, S. Mažeikienė);

-           zoninės „Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ pradinių klasių mokinių varžybos Rietave – Rugilė Alminaitė, Darja Štangej, Brigita Petreikytė, Matas Jonutis, Justas Stonkus, Matas Puidokas, Valentas Ragainis, Kamilė Jonutytė, Karolis Alminas, Evelina Kaniavaitė, Milena Jankūnaitė, Tomas Žilys, Paulina Šatkauskaitė, Viktorija Matevičiūtė, Tomas Jonutis (mokytojai V. Lukavičienė, S. Stonienė, S. Mažeikienė).

-           zoninės 5-6 klasių mokinių „Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ varžybos  Rietave - Viktorija Ramonaitė, Auksė Kukulskytė, Evelina Budreckytė, Viktorija Urbonaitė, Dalia Verkytė, Evelina Razgutė, Gintarė Gaubytė, Dovydas Krištupas, Aurimas Puidokas, Pijus Verkys, Jonas Žilys, Edgaras Žukauskas, Kristijonas Rušinskis, Vilius Urbonas, Emilija Razgutė, Aurimas Kaunas (mokytojas P. Rubinas);

-           LR ŠMM ir LR sveikatos apsaugos ministerijos konkursas „Sveikuolių sveikuoliai“ rajone  -3 kl. mokinės – Rugilė Alminaitė, Gabrielė Jurkutė, Oresta Astrauskaitė, Brigita Petreikytė, Darja Štangej (mokytoja V. Lukavičienė, sveikatos priežiūros specialistė M. Mikašauskienė);

-            LR ŠMM ir LR sveikatos apsaugos ministerijos konkursas „Sveikuolių sveikuoliai“ rajone -2g. kl. mokiniai: Asta Ruginytė, Aušrinė Lukavičiūtė, Rita Viliūtė, Gabrielė Budrytė, Mantas Verkys (mokytoja D. Uščinienė, sveikatos priežiūros specialistė M. Mikašauskienė);

-           LR ŠMM ir LR sveikatos apsaugos ministerijos konkursas „Sveikuolių sveikuoliai“ II etapas Gargžduose - 2g. kl.   mokiniai: Asta Ruginytė, Aušrinė Lukavičiūtė, Rita Viliūtė, Gabrielė Budrytė, Mantas Verkys (mokytoja D. Uščinienė, sveikatos priežiūros specialistė M. Mikašauskienė).

II-os vietos:

       -  rajoninė istorijos olimpiada -Ingrida Gaubytė, 4g kl. (mokytoja E. Valančienė);

-   rajoninė 9-12 klasių mokinių geografijos olimpiada - Agnė Sidabraitė, 1g kl. (mokytoja D. Uščinienė);

-   rajoninė geografijos olimpiada „Mano gaublys“ tarp 11 klasės mokinių - Vytenis Sidabras, 3g kl. (mokytoja D. Uščinienė);

-           respublikinis edukacinis konkursas „Olimpis 2015 – Rudens sesija“:   Jonas Žilys, 5 kl. –matematika;

-           respublikinis edukacinis konkursas „Olimpis 2015 – Rudens sesija“:  Viktorija Ramonaitė, 5 kl. – biologija, lietuvių kalba ir literatūra, istorija;

-           respublikinis edukacinis konkursas „Olimpis 2015 – Rudens sesija“:  Emilija Kulšytė, 6 kl. – geografija;

-           rajono miesto mokyklų pradinių klasių mokinių „Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ varžybos  -  Rugilė Alminaitė, Darja Štangej, Brigita Petreikytė, Matas Jonutis, Justas Stonkus, Matas Puidokas, Jonas Mažonas, Valentas Ragainis, Kamilė Jonutytė, Karolis Alminas, Austėja Grikštaitė, Evelina Kaniavaitė, Milena Jankūnaitė, Tomas Žilys, Matt Coleman, Paulina Šatkauskaitė, Viktorija Matevičiūtė, Tomas Jonutis (mokytojai P.Rubinas, V. Lukavičienė, S. Stonienė, S. Mažeikienė);

-   tarpzoninės „Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ pradinių klasių mokinių varžybos Ginkūnuose Šiaulių raj. – Rugilė Alminaitė, Darja Štangej, Brigita Petreikytė, Matas Jonutis, Justas Stonkus, Matas Puidokas, Valentas Ragainis, Kamilė Jonutytė, Karolis Alminas, Evelina Kaniavaitė, Milena Jankūnaitė, Tomas Žilys, Paulina Šatkauskaitė, Viktorija Matevičiūtė, Tomas Jonutis (mokytojai V. Lukavičienė, S. Stonienė, S. Mažeikienė);

-  tarpzoninės 5-6 klasių mokinių „Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ varžybos Ginkūnuose Šiaulių raj. - Viktorija Ramonaitė,Auksė Kukulskytė, Evelina Budreckytė, Viktorija Urbonaitė, Dalia Verkytė, Evelina Razgutė, Dovydas Krištupas,Aurimas Puidokas,Edgaras Žukauskas,Kristijonas Rušinskis,Vilius Urbonas, Emilija Razgutė,Aurimas Kaunas (mokytojas P. Rubinas).

III-os vietos:

-           rajoninė  pradinių klasių mokinių matematikos olimpiada - Akvilė Rimkutė, 2 kl. (mokytoja S. Mažeikienė);

-           rajoninė  pradinių klasių mokinių matematikos olimpiada - Darja Štangej, 3 kl. (mokytoja V. Lukavičienė);

-          respublikinis edukacinis konkursas „Olimpis 2015 – Rudens sesija“:  Jonas Žilys, 5 kl. –istorija;

-      rajono kaimo vietovių mokyklų mokinių, gimusių 1999 m. ir jaunesnių, vaikinų krepšinio 3x3 varžybos 2-oji komanda  - Antanas Raudys, Dominikas Pupkevičius, Rokas Lubys, Dovydas Alminas (mokytojas  P. Rubinas);

-           LR ŠMM ir LR sveikatos apsaugos ministerijos konkursas „Sveikuolių sveikuoliai“ II etapas Gargžduose - 3 kl. mokinės – Rugilė Alminaitė, Gabrielė Jurkutė, Oresta Astrauskaitė, Brigita Petreikytė, Darja Štangej (mokytoja V. Lukavičienė, sveikatos priežiūros specialistė M. Mikašauskienė).

Papildoma informacija