Šių metų vasario 18 d. Platelių gimnazijos Nordplus Junior komanda  su mokytojomis Elena Kulbokiene ir Lolita Petraitiene Petrauskiene  dalyvavo Nacionalinėje švietimo įstaigų projektų parodoje „Projektų mugė“, kuri vyko Klaipėdos Gedminų progimnazijoje. Dalyviai keitėsi gerąja projektinės veiklos patirtimi, pristatė projektų naudą bendruomenei, atskleidė projektų dalyvių indėlį į švietimo kokybės gerinimą.

Šių metų rugsėjo 30 – spalio 4 d.d. penki mūsų gimnazijos mokiniai ir mokytojos Elena Kulbokienė bei Lolita Petraitienė Petrauskienė viešėjo Danijoje. Pirmasis Nordplus Junior projekto „ABC of Nature“ vizitas vyko Platelių gimnazijoje praėjusį pavasarį, o štai šį rudenį tarptautinio trišalio projekto dalyviai susitiko Danijoje, Hjembæk Efterskole.

Balandžio 8-12 dienomis Platelių gimnazijoje vyko tarptautinio trišalio Nordplus Junior projekto „ABC of  Nature“ pirmasis dalyvių susitikimas. Šį projektą finansuoja Šiaurės ministrų taryba. Projekto tikslas – skatinti inovacijas aplinkosauginiame švietime bei tarpkultūrinį dialogą tarp Šiaurės ir Baltijos šalių.

nordplus 300x176 „Nordplus“ yra Šiaurės ministrų tarybos finansuojama programa, skirta Baltijos ir Šiaurės šalių bendradarbiavimui švietimo srityje. Pagrindiniai programos tikslai - švietimo ir mokslo kokybės gerinimas bei inovacijų diegimas. Programa taip pat siekia skatinti ilgalaikį švietimo institucijų bendradarbiavimą, akcentuojant pasikeitimą patirtimi, gerąja praktika ir pasiektų rezultatų svarba. Pagrindinės veiklos kategorijos siejamos su mobilumo, projektine ir tinklų veiklomis.